×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит про надання інформації щодо надходження та використання інвестиційних внесків

Статтею 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності» передбачена обов’язкова участь забудовника у розвитку соціальної інфраструктури міста шляхом сплати інвестиційного внеску. Пунктом 3.6. Положення Про порядок залучення коштів інвесторів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова передбачено, що кошти у сумі нарахованого інвестиційного внеску інвестор перераховує на бюджетний рахунок цільового фонду розвитку соціальної інфраструктури м. Львова. Розподіл і цільове використання коштів інвестиційних внесків здійснюється, у відповідності до ухвали міської ради від 24.06.2004 № 1493 “Про цільовий фонд розвитку соціальної інфраструктури м. Львова“.

Однак насправді у відповіді Департаменту економічної політики на моє депутатське звернення вказано, що за 2015 рік та першу половину 2016 року було сплачено інвестиційних внесків на суму близько 109 млн. грн. В той же час у відповіді департаменту фінансової політики вказано, що до цільового фонду розвитку інфраструктури м. Львова за 2015 рік надійшло близько 1 млн. 270 тис. грн., а у першому півріччі 2016 року надходжень взагалі не було. При цьому, у 2016 році 1 млн. 275 тис. грн. було повернуто як помилково сплачені.

Таким чином, до цільового фонду розвитку соціальної інфраструктури Львова, із якого, крім іншого, мало б фінансуватися будівництво дитячих садків і шкіл, за півтора року надійшло лише 14 тис. 100 грн. Враховуючи наведене вище та керуючись, ст. 19, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», а також ст. 21 Регламенту Львівської міської ради,

ПРОШУ:
1. Повідомити чому кошти, сплачені в якості інвестиційних внесків, не потрапляють до цільового фонду розвитку соціальної інфраструктури м. Львова як це передбачено Ухвалами Львівської міської ради № 1493 та № 1697;
2. Повідомити куди саме зараховуються кошти, сплачені в якості інвестиційних внесків;
3. Повідомити чому кошти, сплачені в якості інвестиційних внесків, не використовуються для розвитку соціальної інфраструктури м. Львова.

Відповідь прошу надіслати за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 228, а також на електронну пошту uhp.lviv@gmail.com

.