×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо незаконно встановлених обмежувачів паркування

Проблема паркування є однією з найактуальніших на сьогодні у нашому місті. Машинами заставлені всі двори, узбіччя і тротуари. І в той час, коли Львівська міська рада реалізовує концепцію вуличного паркування у місті, на території багатьох дворів, поруч з будинками та офісами мешканці та підприємці власноруч облаштовують самовільні парковки. Більше того, щоб заблокувати місце паркування тільки для своєї машини, містяни самовільно встановлюють обмежувачі руху.Часто такі пристрої встановлюють фірми, що викупили частину першого поверху житлового будинку.

Таке свавілля є причиною того, що біля будинків та офісів зменшується площа проїзду, водії не можуть не тільки припаркувати авто, а навіть зупинись за нагальної потреби.

Установка паркувальних бар'єрів на будь-яких територіях громадського користування є незаконною.Зокрема, відповідно до п. 15.15 Правил дорожнього руху встановлювати предмети, що заважають транспорту проїхати або припаркуватися заборонено.Слід звернути увагу, що за блокування доріг ст. 279 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність.

Таким чином, на основі усього вищезазначеного та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прошу Вас:


1) надати інформацію про вжиті структурними підрозділами Львівської міської ради заходи щодо вирішення проблеми незаконного встановлення обмежувачів паркування;
2) вжити заходів щодо демонтажу всіх незаконно встановлених обмежувачів паркування.

Про результати розгляду цього звернення прошу повідомити мене у строки, визначенні ч. 2 ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».