×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо необхідності облаштування спортивного комплексу на території ЗСШ № 87 за адресою вул. Замарстинівська, 11

За адресами вул. Замарстинівська, 11 розташована - ЗСШ № 87, на просп. В. Чорновола, 6 - ЗСШ №53 та на вул. Замарстинівська, 9 - Львівський державний університет внутрішніх справ МВС України. Керівники навчальних закладів зазначають, що в цих закладах навчаються діти та студенти з різних районів нашого міста.
Між вказаними навчальними закладами розташована територія, яку згідно з ухвалою Львівської міської ради від 03.12.2009 р. № 3125 передано земельну ділянку для обслуговування будівлі ЗСШ № 87. Це рішення є надзвичайно правильним, оскільки в такий складний час територія могла б опинитися в забудовників.
Батьки дітей звернулись до мене з проханням необхідності облаштування на даній території спортивного комплексу. Таке рішення дасть змогу проводити уроки з фізичного виховання (волейболу, баскетболу, футболу та інших видів спорту), а також займатися в спортивних гуртках у вільний від навчання час.
Хочу звернути Вашу увагу на те, що зазначене подвір’я на даний момент використовується як прохідний двір між проспектом В.Чорновола та вул. Під Дубом.
Для кожного громадянина України важливо, щоб діти займались спортом, який сприятиме зміцненню їхнього здоров’я. Тому нам всім необхідно докласти зусиль та створити умови для реалізації даного проекту.
Таким чином, на основі усього вищезазначеного та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Прошу Вас:


1. Прийняти вольове рішення щодо розміщення на даній території спортивного комплексу з забезпеченням до доступу навчальних закладів:ЗСШ № 87, ЗСШ №53 , Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України та мешканців мікрорайону.

2. Передбачити у бюджеті м. Львова у 2016 році кошти на розробку ПКД.

3. Залучити мене до реалізації даного проекту.