×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо надання вичерпної інформації про хід впровадження електронного квитка у громадському транспорті

Впровадження електронного квитка у нашому місті є одним з пріоритетів громади міста, яка з початку цього десятиріччя очікує анонсованих змін у транспортній інфраструктурі. Хочу пригадати, що вперше впровадження електронного квитка планувалось ще до початку Євро 2012 року, але, через незрозумілі події, й до сьогодні цей проект залишається нереалізованим. Дуже прикро, що таке місто як Львів, яке є локомотивом євроінтеграційних процесів в Україні, не може вирішити елементарне, за мірками європейської господарки, питання. 

Усім зрозуміло, що впровадження електронної системи проїзду значно спростить роботу та навантаження на водіїв. Ми нарешті побачимо реальний пасажирський потік та виведемо з тіні неконтрольований обіг готівки.

Однак, на сьогоднішній день, до відома громадськості не було представлено та донесено жодного комплексного рішення, яке мала напрацювати робоча група, створена Вашим розпорядженням від 12.06.2014 № 163. Невідомими залишаються етапи впровадження, залучення європейських та місцевих експертів, громадських активістів. Проведення конкурсу на визначення переможця та тарифну політику, яка буде запропонована громаді. Останній пункт найбільше хвилює містян, адже панує думка, що з впровадженням електронного квитка значно виросте ціна проїзду, як це зазвичай буває із впровадженням усього нового. На сьогодні єдиним відомим фактом залишається підписання угоди про намір кредитного фінансування проекту на 10 млн. євро, що на мою думку є зайвим, зважаючи на прогнозовані надходження з перевиконання бюджету як на цей, так і на наступний рік. Місто здатне власними силами забезпечити впровадження електронного квитка, чим продемонструє усій державі свою самодостатність.

Звертаюсь до Вас, з проханням надати вичерпну інформацію про впровадження електронного квитка та донести її до громади міста, а також повідомити про остаточні дати початку роботи цього невід’ємного для європейського міста елементу прозорості міської господарки.

У відповідності до статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» просимо Вас повідомити про результати розгляду даного запиту і прийняті згідно нього рішення.