×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо надання вичерпної інформації про перешкоди будівництва підземних та надземних паркінгів у м. Львові

Користуючись нагодою, висловлюю Вам своє шанування. Необхідність будівництва підземних та надземних паркінгів у центральній частині міста з кожним днем стає усе гострішою, з огляду на збільшення кількості машин, які щодня перебувають у центральній частині міста.

У ЗМІ неодноразово з’являлась інформація про зацікавлення іноземними та вітчизняними інвесторами у побудові сучасних європейських паркінгів, які можуть вирішити одну з найбільших інфраструктурних проблем сьогоденного Львова.

За моєю інформацією, у перспективному проекті розвитку міста під такі сучасні парковки були виділенні місця, адреси яких жоден з чиновників надати не хоче, чи то через «секретність» цієї інформації, чи то через фактичну відсутність цих ділянок.

Звертаюсь до Вас з проханням надати інформацію по усіх земельних ділянках, які планується використати для побудови підземних чи наземних паркінгів. Також, яка кількість інвесторів зверталась за останні десять років з пропозиціями побудови підземних чи надземних паркінгів у центральній частині міста і чим зумовлена відсутність результату – побудови паркінгів.

У відповідності до статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», просимо Вас повідомити про результати розгляду даного запиту.