×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо вжиття заходів із розробки та організації виконання міської програми розвитку освіти

На мій депутатський запит щодо забезпечення розробки цільової комплексної програми розвитку освіти міста Львова від 26.05.2016 № 228-Д надійшла відповідь від департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради №4-2601-1396, в якій зазначено про те, що управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради є учасником Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 26.04.2016 №726. Проте у вказаній Програмі, а саме у пункті “Учасники Програми” Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради з невідомих причин відсутнє.

Натомість, комплексна стратегія розвитку Львова на 2012-2025 роки передбачає лише загальні пункти з покращення ситуації у галузі освіти з тією заувагою, що напрям освіти вимагає негайної уваги з огляду на слабке фінансування та потребу в оновленні матеріально-технічної бази. У програмі розвитку освіти м. Львова ці загальні пункти мали б деталізуватися, зокрема йдеться про механізм вирішення цих та інших проблем (до прикладу, модернізація змісту навчального процесу), інноваційні процеси, управління галуззю, необхідні фінансові ресурси з міського бюджету тощо.

Разом з тим, відповідно до п.2.3.2. “Положення про управління освіти” від 27.10.2006 №1215, основним завданням Управління є забезпечення розробки та організація виконання міської програми розвитку освіти. Також, беручи до уваги, Укази Президента України "Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування розвитку освіти в Україні", "Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні", "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні" розробка програми розвитку освіти покликана забезпечити визначення стратегічних пріоритетів розвитку освіти міста, обгрунтування ресурсних потреб, модернізацію змісту, методів, форм навчання і виховання, системи контролю і оцінювання, прийняття управлінських рішень.
Керуючись ст. 13, 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ПРОШУ:
1. Вжити усіх належних заходів щодо розробки цільової комплексної програми розвитку освіти міста Львова.
2. Долучити мене до робочої групи з розробки цільової комплексної програми розвитку освіти міста Львова.

Відповідь про результат розгляду даного звернення прошу надіслати у 10-тиденний строк в електронному вигляді на е-mail: openuhp@gmail.com

Копію письмової відповіді прошу надіслати за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 227.