×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Соціальний експеримент: гуманітарна допомога потрібна усім?!

Сумно визнавати, але факт залишається фактом: працівники соціальної сфери потребують нагальної підтримки. Вчителі, вихователі, слюсарі, сантехніки, майстри, прибиральниці, інші працівники ЖЕКів, шкіл і садочків ледь зводять кінці з кінцями за мізерні кошти, які називаються зарплатою. Населення зубожіє на очах. Нікого не дивують секонд-хенди, які, як гриби після дощу, виростають ледь не щодня на кожному кроці. Прикро, що більшість людей уже змирилась з таким станом речей і це нікого не насторожує!
На території свого виборчого округу з ініціативи депутата Львівської міської ради Романа Іванціва та за підтримки громадської організації «Будуймо Україну разом» (голова організації Ігор Фінканін) пройшла благодійна акція для мешканців мікрорайону. Сім’ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах, змогли покращити своє становище, придбавши якісним одягом і взуттям. Щоб унеможливити спекуляції на отриманні гуманітарної допомоги, її роздавали адресно. Попередньо працівники бюджетної сфери, а саме працівники місцевого садочку, школи, ЛКП, інші особи, які найбільше потребують допомоги, отримали запрошення. Щодня у визначений час запрошені мали змогу підібрати жіночий, чоловічий чи дитячий одяг та взуття.
За відгуками мешканців, акція була потрібна і необхідна. З уст відвідувачів лунали слова вдячності. Ольга (38 років, мати трьох дітей, працівниця соціальної сфери), одна із учасниць акції, сказала: «У наш час магазини ношеного одягу стають все більш популярними. Більшість людей відвідують секонд-хенди через брак коштів: на магазинні речі грошей не вистачає, а тут мали змогу отримати майже нові речі.Якби ще раз була така можливість, я б нею залюбки скористалась. Щиро дякую за таку турботу про нас».
Понад двісті осіб скористались запрошенням, ба, більше(!) ніхто не відмовився! «Це змушує замислитись і лякає водночас, - говорить Роман Іванців, депутат ЛМР. – Адже це не є нормальна ситуація в державі, коли людина, яка працює, не може забезпечити сім’ю усім необхідним!»