×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо вжиття заходів щодо забезпечення лічильниками обліку теплової енергії житлових будинків до початку опалювального сезону

З 1 липня 2016 року піднімаються тарифи на теплопостачання. Єдиним інструментом для економії коштів мешканців є корегування кількості спожитої теплової енергії. Це можливо лише при встановленні загальнобудинкових лічильників. Та, на даний час існує дві проблеми, які потрібно вирішити.

Перше. На засіданні Постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради розглядалось питання протермінування встановлення засобів обліку теплової енергії у багатоквартирних житлових будинках, які включені до затвердженої Інвестиційної програми. Зараз робота по встановленню вузлів обліку теплової енергії суттєво покращилась. Проте, в будь-якому випадку потрібно забезпечити встановлення таких вузлів у всіх будинках до 15 вересня 2016 року з метою їхвикористання з початку опалювального сезону.

Друге. Багатоквартирні будинки міста Львова, в яких мешканці раніше власнимкоштом встановлювали лічильники обліку теплової енергії не внесені до цієї Інвестиційної програми. Тому виникла проблема щодо заміни засобів вимірювальної техніки, які вже вийшли з ладу (закінчився експлуатаційний термін служби). У силу складних економічних обставин мешканці не мають можливості встановлювати загально будинкові лічильники. Тому є потреба допомогти жителям міста в питанні економії їхніх коштів.

Враховуючи вищенаведене, прошу:

1) дати доручення керівництву ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» до 15 вересня 2016 року забезпечити встановлення вузлів  обліку теплової енергії в усіх житлових будинках згідно затверджених інвестиційних програм;

2) передбачити в бюджеті розвитку міста кошти в якості поповнення статутного капіталу ЛМКП «Львівтеплоенерго» для придбання та встановлення лічильників обліку теплової енергії у тих будинках, в яких вони вийшли з ладу, та які не були передбачені інвестиційними програмами. Орієнтовний перелік житлових будинків, в яких вийшли з ладу лічильники додається.