×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо перебування байкерів на пл. Стефана Яворського

У Львівській міській раді 2 та 17 червня за моєю ініціативою було проведено круглий стіл, на якому обговорювалась ситуація, що склалась через незручності, спричинені перебуванням байкерів на пл. Стефана Яворського. У зазначених зустрічах взяли участь і представники різних структурних підрозділів Львівської міської ради.

Головною темою обговорення стала поява в пішохідній зоні міста, одразу перед Гарнізонним храмом святих Петра і Павла, який відвідують тисячі вірян та туристів, несанкціонованої парковки для байкерів. Місцеві мешканці та підприємці, а також адміністрація СШ №62 глибоко занепокоєні такою ситуацією. Це створює значний дискомфорт для львів’ян, які вночі не можуть відчинити вікно, адже постійно гудуть мотори, чути шум і галас. Подібна ситуація повторюється, коли у храмі відбуваються богослужіння, або діти, навчальний процес в школі.

За результатами засідань було встановлено, що байкери паркують свої мотоцикли перед Гарнізонним храмом та школою незаконно, без будь-яких на це прав. Окрім того, порушують рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 05.12.2014р. № 929 “Про затвердження Положення про порядок регламентованого в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої просп. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича”.

Відтак, за результатами останньої зустрічі, яка відбулась 17.06.2016р., мною скеровано лист директору ЛКП “Муніципальна дружина” Ділю Юрію Семеновичу та начальнику управління патрульної Поліції у м.Львові для виділення додаткогвого патруля з метою наведення порядку в пішохідній зоні за адресою пл. Яворського та недопущення паркування байкерами мотоциклів за вказаною адресою.

Однак, не зважаючи на те, що вже пройшло 7 днів ЛКП “Муніципальна дружина” ніяким чином не реагує на моє звернення та не вживає жодних заходів для недопущення паркування байкерами мотоциклів на пл. Яворського. Окрім того, на нараду 17.06.2016р. представник прибув через годину з того моменту коли її було розпочато.

Така безвідповідальність з боку працівників ЛКП “Муніципальна дружина” є неприпустимою. Таким чином, на основі усього вищезазначеного та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Прошу:
1. Вжити заходів до ЛКП “Муніципальна дружина” для належного виконання працівниками комунального підприємства своїх обовязків.
2. Вжити заходів щодо недопущення паркування байкерами мотоциклів на пл. Яворського.

Про результати розгляду цього звернення прошу повідомити мене у строки, визначенні ч. 2 ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».