×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Куди поділось сортоване сміття з Грибовицького сміттєзвалища – УКРОП вимагає офіційної відповіді

Під час проведення «Альфа-джазу» зникли докази діяльності незаконного сміттєсортування на Грибовицькому сміттєзвалищі. Ігор Зінкевич подав офіційний запит із вимогою пояснити, куди ділась чимала кількість відсортованого сміття? Хто його вивіз? Чому охорона поліції та муніципальної дружини жодним чином не зреагувала?

Ігор Зінкевич, депутат Львівської міської ради від партії УКРОП, керівник ГО «Варта-1», подякував громадським активістам, які активно включились у перші дні у вирішення проблеми вивезення сміття із Львова, що дозволило протягом 3-х днів порятувати місто від сміттєвих завалів. Водночас, він розповів, що мешканці навколишніх сіл стурбовані тим, що Грибовицьке поле, де проходило незаконне сортування, цілковито пусте. Все, сміття, що було зафіксовано на фото і відео активістами та ЗМІ, зникло.

«Під шум від джазового фестивалю, хтось пригнав машини і вивіз відсортоване сміття . Про це мене повідомили місцеві мешканці. Вони нажахані тим, що навіть після 4 смертей, бізнес на нелегальному сортуванні сміття не зупинити», - наголошує Ігор Зінкевич у депутатському запиті.