×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Молоді батьки Львова розробили електронний сервіс для звернень щодо стану дитячих майданчиків

ГО «Батьки в дії» та управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради працює над кампанією «Львів - місто, дружнє до сімей і дітей». «Львів – місто, дружнє до сімей і дітей» - це громадська ініціатива створена для обміну думок і об’єднання зусиль активних батьків, які хочуть покращити умови в місті, пов’язані з народженням та вихованням діток. В рамках ініціативи було створено е-карту дитячих та спортивних майданчиків.

«Карта дитячих майданчиків» на платформі www.childfriendly.lviv.ua — це проект, який придумала та розробила ГО «Батьки в дії» спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту ЛМР. Ідея виникла у кількох львівських мам, які щодня гуляючи на дитячих майданчиках, зрозуміли, що догляд за майданчиками відбувається незадовільно, а куди надсилати скаргу батьки не знають, і на звернення тих, хто пробував скаржитись, часто ніхто не реагував. Ця карта повинна стати сучасним рішенням для батьків, які хочуть ознайомитися зі станом певних дитячих майданчиків, повідомити про поломки на території майданчику, а також знайти місце, де можна погуляти із дитиною», – розповідає голова ГО «Батьки в дії», депутат Львівської міської ради Юля Гвоздович.

«Електронна карта дитячих та спортивних майданчиків стане важливим механізмом спільної комунікації для молодих батьків та міських посадовців. За допомогою е-карти ми матимемо можливість швидше реагувати на проблеми, які виникають на майданчиках та оперативно їх усувати. Загалом е-карта має стати зручним інструментом для мешканців», – зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Власне, на території Львова є близько 500 дитячо-спортивних майданчиків різного стану. Дуже класно, що молоді батьки об’єдналися і виникла ідея створення електронного інструменту, коли мама будучи на дитячому, може через свій гаджет зайти на електронну карту і залишити адміністратору повідомлення, що на майданчику є ті чи інші поламки. І це звернення потрапляє на розгляд районної адміністрації, і далі перебуває у стадії усунення.

Наразі важко говорити скільки часу займе ремонт майданчика, оскільки він може потребувати різної суми бюджетних коштів. Але ми надіємось на підтримку Львівської міської ради та райадміністрацій щодо вчасного реагування на запити батьків.

Як працюватиме карта:

1. У рубриці «Повідомити про проблему» залишити свої контактні дані та інформацію про стан майданчика. При бажанні автор може прикріпити фото;
2. Скарга надходить до адміністратора ГО «Батьки в дії», який формує запит до управління сім’ї, молоді та спорту, а також до відповідного балансоутримувача;
3. За станом розгляду запита автор може спостерігати також он-лайн на цьому ж сайті.


Посилання на проект: http://childfriendly.lviv.ua/uk/nashi-proekty/dytyachi-maydanchyky-lvova