×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Учасники круглого столу обговорили питання паркування байкерів в центральній частині міста

З ініціативи депутата Сергія Іваха у Львівській міській раді відбувся круглий стіл, на якому обговорили ситуацію, що склалась через незручності, спричинені перебуванням байкерів на пл. Стефана Яворського.
У круглому столі також взяли участь настоятель Гарнізонного храму св. Петра і Павла о.Степан Сус, заступник голови Галицької адміністрації Галина Бачинська, представник Управління патрульної поліції Львова Віталій Берчак, львівські байкери, громадські діячі, підприємці та місцеві мешканці.
Зі слів Сергія Іваха, депутата Львівської міської ради, в історичному середмісті Львова, просто перед храмом, який відвідують тисячі вірян та туристів, утворилась ніким несанкціонована парковка для байкерів.
«Ще 5 травня 2014 року прийняте Положення про порядок регламентованого в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова», відповідно до якого в’їзд до історичної частини міста здійснюється лише за спеціальними перепустками. Проте деякі байкери цього положення, на жаль, не дотримуються. Тому сьогодні ми зібрались за круглим столом, щоб обговорити це питання та знайти компромісне рішення, яке б влаштовувало всі сторони ».
Підприємець Надія Бурдьо розповіла, що проблема співіснування мотоциклістів та мешканців виникла приблизно півтора року тому.
«Без будь-яких дозволів, попереджень, домовленостей львівські байкери влаштували стоянку просто перед Гарнізонним храмом св. Петра і Павла. Це обурює місцевих мешканців, які вночі не можуть відчинити вікно, адже постійно гудуть мотори, шум, крики і галас. З цим не хочуть миритись і підприємці, які мають поблизу площі Стефана Яворського кафе та ресторани. Ми звертались практично в усі органи місцевої влади, поліцію, але, на жаль, реакції ніякої».
На думку о.Степана Суса, настоятеля Гарнізонного храму св. Петра і Павла, скарги мешканців центральної частини міста та священиків полягають не в тому, щоб заборонити байкерський рух, який активно зараз розвивається в Україні, а в тому, щоб врегулювати їх місце перебування та паркування в місті.
« Байкери – це люди, які живуть своїм стилем життя, світосприйняттям. Проте, вважаю, оскільки є байкерські клуби, то мають бути і окремі байкерські паркінги. Вулиця Театральна є пішою і ніхто не може на швидкості нею їздити – ні байкери, ні будь-хто інший. Тут є питання до поліції, до організації самого процесу, який треба врегулювати».
Під час обговорення командир першої роти першого батальйону Патрульної поліції Львова Віталій Берчак зазначив, що байкер, в першу чергу, це є водій транспортного засобу, який зобов'язаний дотримуватись правил дорожнього руху.
«У такому випадку патрульна поліція може реагувати наступним чином – притягувати водіїв мотоциклів до адміністративної відповідальності згідно із статею 122 частина перша «Невиконання вимог дорожніх знаків». Це є правове вирішення цього питання, але, на мою особисту думку, водії мотоциклів повинні розуміти, що таке мотоцикл в центральній частині міста, де є школа, туристи, мешканці. Це не є дискримінація, це є нормальні зауваження, до яких вони, як дорослі свідомі люди, повинні поставитись з розумінням і відповідно зреагувати».
Як повідомив Сергій Івах, підсумовуючи зустріч, учасникам круглого столу вдалось досягнути певних домовленостей.
«В ході обговорення вдалось знайти компромісне рішення, яке полягає в наступному: байкери більше не паркують свої мотоцикли біля дверей школи чи храму, а роблять це неподалік, так само вони пообіцяли глушити мотори задовго до площі Стефана Яворського, щоб не спричиняти дискомфорт мешканцям. Наразі наступний крок – хлопці обговорять це питання у своєму середовищі, позаяк висловили готовність до співпраці. Ми, зі свого боку, разом з управлінням транспорту, будемо працювати над можливістю альтернативного місця для паркування байкерів у Львові».