×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо встановлення штучної перешкоди для руху великогабаритних автомобілів по вул. Щоголева

До мене, як до депутата Львівської міської ради, звернулися мешканці вул. Щоголева з проханням вирішити проблему обмеження руху великогабаритного транспорту по їхній вулиці.
Громада втомилися боротися з вантажівками, які їдуть через вулицю на підприємство ТОВ «Галсервіспак» та виїжджають з ВКП «Львівської нафтобази». Від руху важких автомобілів руйнується дорога, яку вони облаштували своїм коштом, створюється небезпека життю і здоров’ю дітей.
Мешканці пропонують вирішити питання встановлення штучного обмежувача висоти проїзду великогабаритних автомобілів по вул. Щоголева та вул. М.Зубрицького, які збережуть нове дорожнє полотно від тотального знищення.

З огляду на вищенаведене та керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,
прошу:

1. Встановити штучну перешкоду для руху великогабаритних автомобілів на виїзді з вул. Зубрицького на вул. Щоголева та встановити такої ж перешкоди на в’їзд таких автомобілів з промислової зони (вул. Пластова) на вул.Зубрицького.
2. Зважаючи на проведення капітального ремонту вул. Зубрицького, та для збереження нового дорожнього полотна, роботу по встановленню обмежувачів руху провести у найближчий час.
3. Завчасно повідомити мене про засідання , на якому відбудеться розгляд мого запиту.
Письмову відповідь про результат розгляду даного запиту та вжиті заходи прошу надіслати у 10-ти денний строк, за адресою : м.Львів, пл.Ринок,1, к.222.

Остап Доскіч