×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фестиваль таланту «Львів The Best» стартує у квітні

За ініціативи депутата Львівської міської ради Ірини Сердюк відбудеться фестиваль таланту «Львів The Best», в якому візьмуть участь школярі п’яти загальноосвітніх шкіл Залізничного району міста Львова.
Фестиваль розгортатиметься з квітня по травень цього року. В ньому матимуть змогу взяти участь у різних номінаціях учні 1-11 класів. Діти проявлятимуть свій талант у таких категоріях: Малюнок (1-3 клас, 4-5 клас, 6-7 клас), Фотографія (8-9 клас, 10-11 клас), Поезія (6-7 клас, 8-9 клас, 10-11 клас) та Графіті (10-11 клас). У конкурсі залучені наступні школи – СЗШ №15, СЗШ №60, СЗШ №68, СЗШ №18 та СЗШ №40.
«Така ініціатива стане першим кроком для того, аби активізувати дітей шкільного віку до мистецтва та культурного розвитку, а найважливіше донести творчість наших дітей до широкого загалу. Тим більше, коли діти з головою занурилися у соціальні мережі, Інтернет та різного роду гаджети, такий проект стане хорошою можливістю відволіктися і продемонструвати креатив та відкрити свій талант», - зазначила Ірина Сердюк.
Протягом двох місяців учасники фестивалю демонструватимуть роботи на загальношкільних та районних виставках, найкращі з них виставлять у приміщенні Львівської міської ради та відомих закладах. У межах фестивалю відбудуться читання дитячої поезії та прози в районних бібліотеках-філіях №17 та №42. Також на школярів чекають зустрічі з відомими письменниками, поетами, митцями та зірками шоу-бізнесу.
Найактивніші учасники будуть запрошені на екскурсію до Львівської міської ради та піднімуться на оглядовий майданчик Ратуші. Переможці конкурсу отримають подарунки, а учнівські лідери - спеціальні нагороди від депутата Ірини Сердюк та партнерів фестивалю, які будуть вручені в кінці травня у Великій сесійній залі ЛМР.