Версія для друку

Депутатський запит щодо ремонту під’їзної дороги до Львівського обласного клінічного діагностичного центру

До мене, як до депутата Львівської міської ради, часто звертаються львів’яни з проханням вирішити проблеми щодо ремонту під’їзної дороги до Львівського обласного клінічного діагностичного центру, який розташований за адресою вул. Пекарська, 69 Б.


Дорожнє покриття по вул. Пекарській зруйноване, а на поверхні утворились численні ями та вибоїни. На вулиці Пекарській розташовано кілька лікарень, університетів, не кажучи вже про Львівський обласний клінічний діагностичний центр, який обслуговує кожного дня безліч людей з усієї області. Крім цього, по цій вулиці їздить багато транспортних засобів, зокрема, автомобілів швидкої допомоги. Відтак, для усунення незручностей у користуванні зазначеною ділянкою дороги є гостра необхідність в здійсненні її ремонту.
На основі усього вищезазначеного, керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», прошу вжити усіх можливих заходів з метою здійснення ремонту під’їзної дороги до Львівського обласного клінічного діагностичного центру, який розташований за адресою: вул. Пекарська, 69Б.
Сергій Івах