×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівський УКРОП проти російських колаборантів від українського шоу-бізнесу

Депутати від фракції «Українського об’єднання патріотів -УКРОП» підтримують ініціативу ГО «Економічний бойкотний рух» про заборону у Львові концертної діяльності українських співаків, музикантів, які здійснюють свою бізнесову діяльність, проводять концерти, гастролі, приймають участь у різних інших розважальних заходах на території країни-агресора Російської Федерації під час російсько-української війни.
«Вони беруть активну участь у відзначенні російських імперських дат, пропагують російський імперський світогляд та сприяють русифікації українського інформаційного простору. Заробляти гроші в країні, що веде війну проти українського народу, розважати громадян та військових держави, котра окупувала частину українських територій, котра вбиває українців, є неприпустимо. Така аморальна позиція представників шоу-бізнесу провокує справедливе обурення серед українських громадян. Адже шоу-бізнес – це професія, що активно впливає на формування суспільної свідомості населення, визначає цінності та уподобання. В результаті проведення таких заходів та виступів є ризик виникнення заворушень, актів громадського спротиву, фізичного насильства та порушення громадського порядку»,- йдеться у депутатському зверненні укропівців до голови Львівської міської ради Андрія Садового.
Депутати від УКРОПУ закликають заборонити проведення концертів та інших розважальних заходів на території міста представниками шоу-бізнесу, які гастролювали територією країни-агресора під час російсько-української війни.
«Вважаємо, що сьогодні, як і два роки тому, боротьба за Україну триває не лише на Сході, на передовій, але й у щоденних справах кожного українця!»,- наголошують депутати -укропівці.