×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Аварійний міст на вулиці Городоцькій, 166 відремонтують цього року

У міському бюджеті передбачені кошти на виконання ремонтних робіт аварійного мосту на вул. Городоцькій, 166. Станом на сьогодні формується проектно-кошторисна документація.
Зі слів Сергія Іваха, секретаря комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР, про це йдеться у відповіді на його депутатське звернення щодо термінового ремонту мосту. У листі вказано, що цього року у міському бюджеті передбачені кошти на проектування та виконання робіт з реконструкції мосту.
«Ще у 2013 році міст на вул. Городоцькій, 166 визнаний аварійним, - розповів Сергій Івах, - за цей час було проведено кілька незначних ремонтних робіт, які, втім, не дали ніякого результату. Зараз міст перебуває у жахливому стані: мостове полотно шляхопроводу сильно пошкоджене, велика кількість вибоїн та ям, глибокі тріщини, а залізні конструкції всуціль вкриті корозією. Залізничні колії, які проходять під ним, є частиною головного транзитного транспортного коридору, що сполучає Україну з країнами Європи. Щоденно по коліях проходить інтенсивний рух потягів з небезпечними вантажами, хімічними речовинами, нафтопродуктами. Тож падіння частин конструкції мосту у будь-який момент може спричинити залізничну аварію, наслідки якої неможливо спрогнозувати».
Крім цього, станом на сьогодні перед мостом розміщено дорожній знак, який повідомляє водіїв про заборону руху вантажного транспорту, маса якого перевищує 10 т. Та, незважаючи на це, багато водіїв ігнорують цю заборону, а контроль за дотриманням зазначеної вимоги ніким не здійснюється.
Як повідомив депутат, згідно з новим Регламентом міськради, виконавчі органи влади зобов’язанні повідомити депутата про час виконання робіт та запросити його на розгляд відповідного звернення.
«Я переконаний, разом з громадою ми проконтролюємо якість та терміновість виконання капітального ремонту мосту на Городоцькій, щоб гарантувати безпеку руху автомобільного і залізничного транспорту», - зазначив Сергій Івах.