×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич: Що конкретно зроблено владою для облаштування підземних та надземних паркінгів?

Керівник ГО «Варта-1», депутат Львівської міської ради від фракції «Об’єднання українських патріотів - УКРОП» Ігор Зінкевич звертається до міського голови Львова Андрія Садового щодо стану справ із побудовою в місті вкрай необхідних паркінгів. Про це 17 березня 2016 року подано депутатський запит.

Проблема паркування у Львові є гострою через вузькі вулички старовинного міста. Просто неба офіційно визначені місця для парковок, за які міською владою встановлена плата, що періодично зростає. Проте, проблема із побудовою паркінгів роками не вирішується.
«Про необхідність підземних та надземних паркінгів говорять вже давно, оскільки кількість автомобілів у місті щороку зростає. Однак далі розмов справа, на жаль, не йде.
Разом з тим, у ЗМІ, неодноразово з'являлась інформація про зацікавлення інвесторами у побудові паркінгів. Із огляду на це, просимо надати нам вичерпну інформацію про усі пропозиції, що надходили до міської ради щодо побудови підземних та надземних паркінгів у Львові; результати усіх перемовин з потенційними інвесторами, а також про те, чим зумовлена відсутність паркінгів такого типу у нашому місті», - йдеться у запиті.