×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Хаос і бандитський грабіж землі під будівництво можна зупинити, розробивши Генеральний план забудови Львова

Причиною спотворення обличчя міста Львова, як міста багатої архітектурної спадщини, є прагнення забудовників швидко заробити гроші на продажі у новобудовах. Цьому сприяють поспіх, відсутність контролю, ігнорування будівельниками вказівок Державної архітектурно-будівельної інспекції. Подолати цю грабіжницьку шкідливу практику можна розробивши Генеральний план забудови міста. Так як це відбувається у всіх цивілізованих країнах світу.
У фракції партії УКРОП у Львівській міській раді вважають, що це один із найважливіших аспектів боротьби із незаконними забудовами у Львові.
Із відповідним зверненням депутати від УКРОПу звернулись до Львівської міської ради.
«За минулий рік в експлуатацію ввели понад 50 житлових будинків, цього року планується подвоїти цю цифру. Розглянувши детально проекти планування прибудинкових територій та фактично здані в експлуатацію об’єкти, прослідковується тенденція хаотичного будівництва… За останні роки масштаби самовільної забудови у Львові є вражаючими. За нашою інформацією у місті станом на сьогодні є понад десять багатоповерхівок ідентифікованих, як самовільне будівництво та близько тридцяти, що мають ті чи інші порушення в частині дозволів та документації. І йдеться не тільки про недозволене будівництво, в першу чергу, про десятки гектарів захопленої землі та зелених зон, сотні ошуканих громадян»,- йдеться у заяві.

Основною причиною хаосу і беззаконня у цьому напрямку, на думку укропівців, є відсутність концепції розвитку міста Львова.
Створення "Генерального плану забудови міста Львова" допоможе убезпечити Львів від незаконної забудови парків, чітко визначить межі паркових та зелених зон, створить чітку картину щільності забудов, а також допоможе вирішити проблему розміщення МАФів, яких інколи є по 10 на квадратний метр, а подекуди мешканці звертаються з проханням порекомендувати підприємцям встановити хоча б один невеликий магазин.

«У боротьбі з незаконними забудовами ця інформація разом з планом зонування території міста буде корисним інструментом для громадських активістів та організацій», - переконаний Ігор Зінкевич, депутат від фракції УКРОП у Львівській міській раді.

УКРОП вимагає від виконавчих органів влади надати "Генеральний план забудови міста Львова", попередньо обговоривши і узгодивши його з громадськістю.