×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо реалізації новітньої програми очищення води

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, близько 80 відсотків захворювань людини зумовлені вживанням неякісної води. Не секрет, що якість води з-під крана в Україні, зокрема й у Львові, є низькою. Зокрема, внаслідок хлорування, зношеності внутрішньобудинкових мереж, надмірної кількість осаду, жорсткості тощо.
Слід зазначити, що очищення води хлором є методом із минулого століття. У європейських країнах уже давно від цього способу відмовилися, як від небезпечного. Саме тому, Львову як місту, що претендує на звання європейського, слід реалізовувати новітню програму з очищення води, придатної для пиття з-під крану.
Зокрема, слід взяти приклад Києва, де, бажаючи вирішити вищезазначену проблему, розпочали впровадження нової системи очищення води.Так, в рамках проекту "Питна вода з-під крану" було запроваджено нову технологію на станції "Оболонь-2" (реконструкція вузла знезараження води). Наразі знезараження води відбувається сумішшю оксидантів REDOlyt. Суть процесу полягає в тому, що розчин харчової солі за допомогою мембранного електролізера розщеплюється і утворюється суміш оксидантів. Оксиданти транспортуються через водний розчин, утворюючи REDOlyt. Це безпечний розчин для дезінфекції води з високим ефектом знезараження: він знищує бактерії, віруси, мікроорганізми та гриби.
Таким чином, на основі усього вищезазначеного та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Прошу:
1) Надати інформацію про заходи, які були вжиті для вдосконалення процесу очищення води у м. Львові за останні 2 роки.
2) Вжити всіх необхідних заходів для реалізації новітньої програми очищення води, придатної для пиття з-під крану.

Про результати розгляду цього звернення прошу повідомити мене у строки, визначенні ч. 2 ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».