×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Українська Галицька Партія: «Ініціюємо зміни разом. Долучайтеся!»

Українська Галицька Партія розпочинає активну роботу громадських робочих груп, які тематично охоплять основні сфери діяльності нашого міста. Особливо ті, які мають найбільше проблемних точок, а отже – й багато можливостей для розвитку. До кожної групи ми обов’язково залучимо експертів та громадськість, щоб разом напрацювати якісні рішення, які будемо втілювати на рівні міста.

Так, уже в четвер, 28 січня, о 18 годині в нашому Громадському офісі (вул. К. Левицького, 20) відбудеться перша зустріч ініціативної групи, яка працюватиме на освітню тематику.

“Ми запрошуємо на цю зустріч активних вчителів та батьків, яким не байдужий стан і розвиток дошкільної та шкільної освіти у Львові, які мають свої цікаві ідеї і готові їх реалізовувати. Ця наша група зустрічатиметься систематично – 2 рази на місяць. Це не буде просто балаканина, ми плануємо виокремити конкретні проблеми і на їх основі сформуємо робочі групи, які автономно працюватимуть на результат. А результатом має стати рішення певного управління міської ради, яке в праві вирішити певну проблему, або ухвала сесії Львівської міської ради. Тільки спільно кожну нашу ініціативу ми зможемо довести до перемоги”, - пояснює керівник «освітньої» ініціативної групи  Віталій Ляска.

«Ми вважаємо, що тільки разом можемо розвивати наше місто, наш край і нашу країну. Тому запрошуємо до співпраці всіх охочих: нам важливі думки та пропозиції львів’ян. Про дати і час засідання наших  ініціативних груп – з освітнього та інших наших напрямів -  будемо повідомляти завчасу. Зокрема, на наших сторінках у соцмережах, а також на сайті http://www.uhp.org.ua/», - каже Ігор Дякович, депутат від Української Галицької Партії та член депутатської комісії гуманітарної політики.

Дякович Ігор Володимирович