×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові встановлюють перші в Україні станції муніципального прокату велосипедів

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpg

Відтак мешканці міста вже невдовзі зможуть брати велосипеди на прокат неподалік вокзалу – саме там встановили першу станцію. Також успішно встановлені станції біля університету ім. Івана Франка, на пл. Ринок біля міської Ратуші та  перед Аквапарком «Пляж». Всього у Львові планують встановити 5 станцій першої черги.

Нагадаємо, що компанія велопрокату Nextbike – це досить потужна компанія, яка на сьогоднішній день має представництва у більше ніж 80-ти містах країн Європи, Великобританії, ОАЕ та Нової Зеландії.

Про створення такої мережі у Львові вже неодноразово йшлося, але з різних причин проект не вдалось втілити у життя.Відтак, за сприяння депутата ЛМР, голови комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Андріана Гутника вдалось у найкоротші терміни подолати усі «бюрократичні перепони» та отримати відповідні погодження, аби вже невдовзі львів’яни змогли користуватись новим видом транспорту.

Загалом мережа складатиметься з 286 паркувальних місць, 220 велосипедів та 22 пунктів прокату. Відтак, львів’яни матимуть змогу у зручних локаціях за доступну плату (прим.: орієнтовна попередня вартість місячного абонемента складатиме близько 200 грн. та річного – 800 грн.) взяти велосипед і повернути його у будь-яку іншу точку, не турбуючись про його зберігання. Прокат і повернення всюди однаково прості і здійснюватимуться автоматично за допомогою телефону, додатків або клієнтської картки в прокатному терміналі.

foto.jpg

Гутник Андріян Юрійович