×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 126
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові тривають великі спортивні баталії на воді

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpgВчора на базі комплексу відкритих басейнів навчально – спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові (басейн СКА) урочисто дано старт відкритому чемпіонату України з плавання в категорії «Мастерс».

Незважаючи на погодні умови, у відкритому 50-метровому басейні за перемогу другий день поспіль змагаються 177 найсильніших плавці з різних областей країни віком від 25 років та старших. Серед ветеранів з плавання найстаршим учасником змагань є переможець чемпіонату світу 2015 року у віковій категорії 90-94 роки Георгій Чижевський.

Вітали звитяжних спортсменів на Чемпіонаті України почесні гості: представник комітету ветеранського руху «Мастерс» федерації плавання України, президент клубу ветеранів плавання «Євро-Львів» Руслан Фріауф, голова федерації плавання Львівської області, депутат Львівської міської ради Андріян Гутник, начальник навчально-спортивної бази полковник Руслан Сеник та ін.

«Цей чемпіонат зібрав неймовірно сильний склад спортсменів 14 вікових категорій, серед яких найстаршому учаснику, чемпіону світу 92 роки.Ви та ваші досягнення – це найкраще сприяння розвитку ветеранського спорту у майбутньому та приклад здорового способу життя для усіх нас. Щиро сподіваюсь, що ми створюємо гідні умови для тренування плавців такого високого рівня та для проведення змагань серед українських спортсменів», - сказав у привітальному слові Андріян Гутник.

Гутник Андріян Юрійович