×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 128
Неможливо завантажити XML-файл

Зміни до бюджету, проголосовані у понеділок 2 березня, демонструють, що уряд не має стратегії розвитку

Депутат Львівської міської ради голова фракції УДАРу Анатолій Крачковський взяв участь у передачі «Акцент-Соціум» в ефірі радіо Незалежність в четвер, 5 березня.

Обговорюючи зміни до державного бюджету України, прийняті народними депутатами в понеділок, ударівець відзначив, що попри очевидну потребу вносити зміни до Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік», пропозиції, напрацьовані урядом не відповідають задекларованим цілям – реформування та модернізації економіки.

«Ми мусимо визнати, що Кабінет Міністрів України, на жаль, при розробці пропозицій змін до бюджету керувався тим, як формально задовольнити вимоги Міжнародного Кредитного Фонду, для того, щоб нам виділили черговий транш кредиту. Натомість, реальних кроків для впровадження реформ в Україні дуже мало. Таке враження, що основна програма уряду – це намагання прожити від кредиту до кредиту. Натомість, кошти, на мою думку, потрібно вкладати в довгострокові програми розвитку. Якби не парадоксально це звучало, але сьогодні для цілих галузей економіки склались доволі сприятливі умови для збільшення обсягів виробництва, виходу на європейські та світові ринки. Це стосується і продукції агропромислового комплексу, легкої, харчової промисловостей. Сам цим має займатись уряд, але на жаль, він цього не робить», - наголосив Анатолій Крачковський.

Окрім цього, депутат прокоментував бійку, за участю депутатів від Радикальної партії Ляшка та колишнього члена фракції цієї партії, екс-комбата "Айдару" Сергія Мельничука, через яку у вівторок, 3 березня, було зірвано засідання сесії ВРУ.

«Це було б смішно, якби не було так сумно. На мою думку, такі інциденти - це дешевий піар, яким політики намагаються підняти свої рейтинги. Окрім цього, тут варто пригадати парламент попереднього скликання. Ми пам’ятаємо таких собі горе-депутатів, перших тушок братів Табалових. Тоді Ляшко називав Яценюка головним «тушкоробом» країни. Він змушував Яценюка скласти мандат, оскільки той, відповідальний за появу «тушок» в парламенті. Привів тушку – складай мандат. Тепер, за тією ж логікою, Ляшко сам мав би скласти мандат. Однак, народний депутат чомусь уже забув такі свої заяви», - сказав ударівець.

Анатолій Крачковський, також, відзначив що депутати Львівської міської та обласної ради активно співпрацюють з колегами по партії з Верховної Ради України для ефективного вирішення проблем регіону: «Депутатська група УДАРу не розчинилась у блоці Петра Порошенка. У депутатів від УДАРу є власна позиція, вони дискутують з колегами, відстоюють свою позицію всередині фракції. Ми активно співпрацюємо з депутатми від УДАРу, обраними на Львівщині для вирішення проблем громади Львова та області. У нас по всіх районах, а також, в місті діють приймальні народних обранців, проводиться прийом виборців. Обранці готові прислуховуватись до депутатів місцевих рад», наголосив Анатолій Крачковський.

Крачковський Анатолій Володимирович