×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Чи зростуть тарифи за проїзд?

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_veremchuk1.jpg

3 березня 2015 року відбудуться громадські слухання щодо кризової ситуації на ринку транспортних перевезень у зв’язку із різким підвищенням цін на пальне. Ініціатором заходу є Львівське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників».

 

Зі слів Валерія Веремчука, члена комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР,  ситуація на ринку транспортних перевезень у Львові складна. З одного боку, щодня фіксуються скарги містян на незадовільну поведінку водіїв та недотримання графіку. З іншого боку, різко зросли ціни на пальне за останні два-три тижні, і це призвело до нерентабельності перевезень та збитковості.

Депутат сподівається, що перевізники покажуть на громадських слуханнях свою «економіку», обґрунтують позицію, і в результаті вдасться  знайти компроміс, аби маршрутні таксі курсували, так як це передбачено в угодах.

«Добре, що починається діалог, який покликаний знайти конструктивні зважені рішення. Разом з тим, щоб зняти претензії до перевізників, треба щоб місто вивело в інтернет дані про рух маршруток. Сьогодні уже в управлінні транспорту та диспетчерській є інформація, де перебуває кожен автобус, чи він на маршруті, чи, можливо, ні. Ці дані мають бути доступні для будь-кого з мешканців. Зрозуміло, коли буде порахована собівартість квитка в сьогоднішніх умовах, тоді можна буде більш конкретно говорити», - зауважив Валерій Веремчук.

Втім, міський обранець переконаний, що значне підняття ціни на квиток є необґрунтоване і передбачає, що такий крок може призвести до зменшення пасажиропотоку.

«Натомість у цій ситуації ми покладаємо сподівання на ЛКП «Львівелектротранс», тим більш, що у бюджет закладено великі кошти на ремонт та купівлю нових тролейбусів», - пояснив депутат.

Член комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Мирон Кузишин, у свою чергу, нагадує, що перевізники зобов’язувались виконувати належним чином свою роботу, зокрема, підвищити якість перевезень. Він вважає, що на громадських слуханнях важливо підняти це питання, адже, на його думку,  власники автоперевезень не роблять ніяких кроків назустріч людям.         

Довідка. Місце проведення громадських слухань: актовий зал Личаківської районної адміністрації м. Львів,вул. К. Левицького, 67. Початок о 17.00.

Веремчук Валерій Миколайович