×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

Приміщення ДЮСШ перебувають у неправомірному використанні аптеки «Горицвіт»

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_ivaskevych.jpg

Депутат ЛМР Остап Іваськевич подав зверненням до в.о.начальника управління державного виконавчої служби головного управління юстиції у Львівській області М. Квятковському з проханням вжити всіх необхідних заходів з виконанні ухвали суду про виселення аптеки ТзОВ «Горицвіт».

Як повідомив депутат, у приміщенні  комунальної власності, яке є на балансі 1-ї Комунальної міської поліклініки, розташований спортивний зал ДЮСШ «Галеон». Ця спортивна школа функціонує з 1962 року, і в ній виховувались спортсмени, що принесли славу нашому місту на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. У цьому залі, зокрема, тренувалась олімпійська чемпіонка 2012 року Яна Шемякіна.  На даний час тут працюють секції гімнастики та фехтування. Проте частину приміщень цього залу було передано в оренду аптеці ТзОВ «Горицвіт» у 2004 році. Це були приміщення, які використовувались для роздягання спортсменів.

Зі слів Остапа Іваськевича, сьогодні в цій ДЮСШ тренується більше 60 дітей та відомих спортсменів, проте вони не мають достатніх умов для занять і через відсутність роздягальні, спортсмени змушені переодягатись в приміщенні душової кімнати.

«Натомість, незважаючи на закінчення в березні 2014 року терміну дії договору оренди із ТЗОВ «Горицвіт», ці приміщення і надалі перебувають у неправомірному використанні аптеки. Відповідно до ухвали Львівського апеляційного господарського суду від 28.01.2015 р. орендар ТзОВ «Горицвіт» має вивільнити ці приміщення. Відтак, балансоутримувачем   11 лютого 2015 року було надіслано у правління державної виконавчої служби головного управління юстиції У Львівській області накази Господарського суду Львівської області про примусове виконання рішення суду», - йдеться у депутатському зверненні.

 

Іваськевич Остап Мирославович