×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

ДЮСШ №6 виділять ділянку під облаштування траси для мотокросу

Дитячо-юнацькій спортивній школі №6 м. Львова погодили виділення земельної ділянки під трасу для мотокросу на вул. Медової Печери у межах зеленої зони «Майорівка» – про це розповіла Марія Чижишин, депутатка фракції «Голосу» у Львівській міській раді.

 «Навесні я мала кілька зустрічей стосовно того, що мотоциклісти їздять у Винниківському лісі, неподалік мікрорайону Майорівка. Під час розмови з представниками Львівського обласного осередку федерації мотоциклетного спорту України ми домовилися, що гарним рішенням буде розвиток цього виду спорту серед підлітків та створення мотоциклетних маршрутів на території Львівської МТГ», – розповіла депутатка. 

 Сесія Львівської міської ради підтримала відповідну ухвалу про розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Медової Печери.

 Відтак, рішення міської ради дає можливість розвитку юнацького мотоспорту у Львові, забезпечить безпечні та спеціально обладнані місця для тренувань і змагань. За словами Марії Чижишин, ця ділянка може стати новим маршрутом для дорослих любителів мотоциклетного спорту.