×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Михайло Дідух ініціює розширення кладовища у мікрорайоні Рясне

Сьогодні, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Дідух звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з проханням вжити негайних заходів для розширення кладовища в Рясному.

За словами депутата, це питання є вкрай болючим для мешканців. Тому потрібно провести аудит території з визначенням можливості подальшого розширення та розпочати процес виготовлення ДПТ та розпочати процес викупу/заміни суміжних з кладовищем ділянок та резервацію земель для подальшої можливості поховань.

«Необхідно активізувати розгляд питання щодо земельних ділянок, що перебувають у власності ОК «СТ «Цвіт Рясне», ОК СГК «Підлісся» та врахувати можливість викупу/заміни цих земельних ділянок у їх власників. На цю мить провели інвентаризацію земельних ділянок необхідних для викупу/заміни, встановлено площі, кадастрові номера, категорії земель, власників. Для подальшої роботи з оформлення викупу/заміни даних земельних ділянок для розширення кладовища Рясне, необхідно розробити детальний план території. Після розроблення ДПТ буде здійснено подальшу підготовку документів з метою прийняття рішення про викуп/заміну даних земельних ділянок», — пояснив Михайло Дідух.

Дідух нагадав, що задля розв'язання цієї проблеми та з метою врегулювання питання щодо здійснення поховань громадян на кладовищі «Рясне», Львівською міською радою у 2023 році прийнято ухвалу «Про надання ЛКП «Муніципальна обрядова служба» дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. І. Лукасевича».
ЛКП «Муніципальна обрядова служба» на виконання цієї ухвали здійснює оформлення документів щодо відведення земельної ділянки для обслуговування кладовища площею 4,7379 га. Також розробили проєкт землеустрою щодо відведення даної земельної ділянки.
У зв’язку з неможливістю підписання акту встановлення та узгодження меж земельної ділянки на вул. І Лукасевича у всіх власників (користувачів) суміжних земельних ділянок по межі, направлено звернення голові узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів з метою встановлення та погодження суміжних землевласників (землекористувачів) земельної ділянки.