×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Віталій Троць звернувся з проханням запровадити в Першому ТМО Львова офіційну оплату та електронний додаток

Віталій Троць, голова фракції «Голосу» у Львівській міській раді, звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з проханням запровадити в Першому медичному територіальному об'єднанні Львова офіційну оплату за послуги та електронний додаток для відображення оплат та розрахунків вартості послуг.

Депутат зауважив, що під час засідання Опікунської ради при Першому ТМО обговорювали звернення львів’ян, які лікуються чи проходять обстеження у  медичному закладі, про те, що є багато неофіційних платежів – від закупівлі ліків до оплати аналізів.

«Під час засідання ми дали доручення директору Першому ТМО розробити відповідну систему, яка насамперед допоможе лікарям отримувати гідну зарплату та зробити усі оплати прозорими та офіційними, через касу чи електронний додаток. Крім цього, кожен пацієнт має бачити розрахунки вартості послуг: скільки покриває держава, скільки – громада та скільки йому залишається оплатити за певні додаткові послуги, котрі не покриваються», – наголосив він.  

За дорученням міського голови Львова Андрія Садового, за результатами сесії до Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-Міністра та Міністра охорони здоров’я буде підготовлене звернення,   щоб на державному рівні провели зміни для зменшення оподаткування заробітної платні працівників медичної галузі. Це дасть можливість підвищити реальний дохід медичних працівників та побороти неофіційні оплати.