×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Дніпро незламний і прекрасний

Дніпро незламний і прекрасний 
 
Розповідаємо про відвідини депутатами та посадовцями Львівської міської ради міста Дніпра. Візит видався змістовним, насиченим різними подіями та багатим на знайомства. 
 
«Нам показали багато сфер життя міста - медицину, ЖКГ, розповіли, як функціонує в час повномасштабної війни міська рада, - розповіла депутатка Львівської міської ради фракції ВАРТА Наталія Шелестак. - І хоч лунали безкінечні сигнали повітряних тривог, але оскільки у них добре працює ППО, небезпека особливо не відчувалась. Дніпро сильно змінилось в кращу сторону за останні роки. Але найбільше, що мене вразило – міські громадські простори. Вони неймовірні, дуже красиві і продумані до деталей. Їх будували ще до 2022 року і зараз цей процес, зрозуміло, сповільнився, але те, що ми побачили - усіх зачарувало».  
 
Громадські простори розміщені не тільки на набережній Дніпра, а й серед житлових кварталів. Це сучасні, з хорошим освітленням, водними атракціонами для дітей та фонтанами зони, доглянуті зелені насадження. 
 
«І незважаючи на війну і безконечні сирени, твій мозок налаштовується на єдність з природою. Настільки все логічно, зручно, доглянуто. Так, ти проходиш трохи далі і бачиш зруйновані будинки і розумієш, що сюди прилітає, що лінія розмежування не так далеко, що небезпека дуже близько. Але оці місця додають спокою, так дніпряни дбають про ментальне здоров’я своїх мешканців. Не лише лікарськими засобами, а й природою. Це те, що я хотіла б взяти у Львів, щоб і у нас було більше таких просторів», - зауважила депутатка. 
 
 Родзинкою Дніпра є яхт-клуб «Січ», де приватний інвестор створив просто неймовірну локацію для відпочинку містян.  
«Тут ходять павичі, лебеді, качки, створені рукотворні канали, чудові місця для відпочинку дітей і дорослих. Кожен охочий може безкоштовно погуляти, погодувати птахів, це свого роду місця сили. І що важливо, дніпряни дуже вірять у ЗСУ, не втрачають сили духу, донатять і продовжують працювати на перемогу», - підкреслила Наталія Шелестак.