×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати фракції «Європейська Солідарність» отримали найбільшу кількість позитивних оцінок від експертів за результатами моніторингу від ОПОРИ

Громадянська мережа «ОПОРА» презентувала підсумки другого року повноважень депутатів Львівської міської ради. Перелік обранців з фракції «Європейська Солідарність», які отримали «позитивні оцінки» – «4» та «5» налічує 24 депутати, а це 92 % від усього складу фракції.
 
20 депутатів отримали найвищий бал за результатами діяльності: Петро Адамик, Назарій Бербека, Роман Грицевич, Михайло Дідух, Віктор Доскіч, Остап Доскіч, Сергій Івах, Євген Кузик, Володимир Лесик, Оксана Маруняк, Володимир Марусяк, Лейла Мелесова-Вальчак, Юрій Моравецький, Анастасія Окряк, Уляна Пак, Олена Пелех, Ольга Посипанко, Олексій Різник, Іван Рудницький, Наталія Сомик.

Ще 4 обранці отримали високі результати за критеріями оцінювання та були відзначені оцінкою «добре», еквівалентною 4 балам: Антон Борковський, Ірина Воронецька, Володимир Гой, Роман Дуда.
 
У частині доброчесності, аналіз засвідчив, що 11 обранців не пропустили жодного з 12 пленарних засідань ради, що припали на період моніторингу. Серед них Ірина Воронецька, Володимир Гой, Роман Грицевич, Михайло Дідух, Євген Кузик, Оксана Маруняк, Лейла Мелесова-Вальчак, Юрій Моравецький, Уляна Пак, Олексій Різник, Наталія Сомик.

Індивідуальний річний звіт за підсумками другого року депутатської діяльності оприлюднили усі депутати фракції «Європейська Солідарність». 
Додамо, в експертному опитуванні взяли участь 20 особи з журналістського, громадського і академічного середовищ. Кожен з них виставив власну оцінку кожному з депутатів міської ради, які у загальній сукупності сформували показники, як відсоткове відношення усіх оцінок за кожного з обранців.