×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Перш ніж запускати процес трансформації закладів загальної середньої освіти у Львові, важливо почути побажання усіх шкіл», – Вікторія Христенко

Незабаром на Львів, як і на усі регіони України, чекатиме трансформація закладів загальної середньої освіти. Законодавство передбачає, що до 2027 року мережа закладів освіти поступово буде перетворена на три ланки: початкова школа (1-4 класи), гімназія (5-9 класи), ліцей (10-12 класи).


«Зараз нам важливо почути побажання усіх шкіл. І вже тоді разом з управлінням освіти Львова зможемо робити перші кроки у цьому напрямку. Тому зараз відвідуватимемо освітні заклади частіше, аби комунікувати з колективами, щоб процес трансформації не був таким «страшним», – прокоментувала Вікторія Христенко, депутатка фракції «Голос» у Львівській міській раді.


Відтак нещодавно Вікторія Христенко разом з Тарас Репицький відвідали три школи у центрі Львова – №52, №33 та №44.
«Усі школи хочуть розвиватися і створювати при навчальних закладах піклувальні ради. Саме для залучення додаткових фінансових ресурсів, позабюджетних можливостей і налагодження ефективної комунікації з середовищами. Спасибі директоркам шкіл за відкритість та конструктивний діалог про їхні плани та болі!», – прокоментував Тарас Репицький.