×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Програма підтримки та розвитку ветеранського бізнесу допоможе реінтеграції в цивільне життя, адаптації та реабілітації військових, - Тарас Репицький

Депутат фракції «Голос» у Львівській міській раді Тарас Репицький запропонував прийняти у Львові міську Програму для підтримки та розвитку ветеранського бізнесу. З такою пропозицією депутат виступив на під засідання сесії Львівської міської ради.

На думку депутата, сьогодні важливо підтримувати малий та середній бізнес, а також бізнес ветеранів.

«Серед чинних військовослужбовців також є власники бізнесів, які продовжують наповнювати бюджет Львова. Загальносвітова практика реінтеграції в цивільне життя, адаптації та реабілітації свідчить, що найефективніша підтримка ветеранів реалізовується саме через програми підтримки ветеранського бізнесу. Пропоную використати успішний досвід Хорватії в цьому питанні, та залучити ветеранські середовища до обговорення та співпраці», – звернувся до депутатів Тарас Репицький.


Найближчим часом депутати спільно з департаментом економічної політики мають напрацювати відповідну Програму та представити її на розгляд сесії.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.