×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Подаруй воїну на Злуку окопну свічку

У неділю, 22 січня до Дня Соборності України у Народному домі с. Зашкова відбувся майстер-клас з виготовлення окопних свічок. Офіс депутата фракції «Європейська Солідарність» у Львівській міській раді Володимира Марусяка забезпечив орієнтовно 50-тьма кг парафіну. Громаду напередодні попросили зібрати консервні невеликі чисті банки, гафрований папір (сухі ящики), а також парафін. 

«До доброї волонтерської справи долучилося багато людей, які мали бажання подбати про тепло для воїнів. Парафін, банки та картон для свічок ми збирали всією громадою, а частина парафіну подолала до нас великий шлях - приїхала з Нідерландів.

Власноруч нам разом з Зашківською громадою вдалося виготовити багато годин тепла для наших героїв. Наші свічки ми передали Благодійному фонду «Цивилізація Європа» для того, щоб вони якнайшвидше доставили їх хлопцям», - зазначив Володимир Марусяк.

У Зашкові волонтерський рух від початку війни активно намагається допомагати ЗСУ, крім того, значна кількість місцевих воїнів перебуває на фронті, розповідає співорганізаторка майстерні, волонтерка, зашківчанка Олеся Косик.

«Останнім часом запит на окопні свічки посилився. Ми дуже дружно взялися за їхнє виготовлення, кожен знайшов собі роботу. Одні мили банки, інші очищали картон від скотчу, більшість жінок і дітей різали і скручували картон для заготовок, чоловіки загинали недобре обрізані краї банок і підрізали зависокі банки до потрібних розмірів, молодь разом з дорослими розплавляли парафін і заливали свічки. У нас навіть працювала лінія контролю якості виготовленої свічки. Думаємо, як назбираємо ще матеріалів, то обов'язково повторимо такий захід», - розповіла Олеся Косик.

Виготовлені 300 окопних свічок уже невдовзі відвезуть воїнам бахмутського напрямку. У єдності-сила. Долучайтеся до схожих заходів, так ми наближаємо нашу перемогу!

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.