×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відкрили вулицю Грицька Чубая

Сьогодні, 23 січня 2023 року з нагоди дня народження видатного українського поета, перекладача, художника, мистецтвознавця Грицька Чубая відбулося урочисте відкриття вулиці, перейменованої на його честь. Попередня назва вулиці – Академіка Павлова (навпроти будинку №9).


На відкриття вулиці Чубая прийшов депутат фракції «Європейська Солідарність» Роман Грицевич.


«З нагоди 74-ої річниці з дня народження поета Грицька Чубая, ми назвали вулицю у його честь. Дуже радісно, що вулиці нашого міста все більше названі прізвищами справжніх патріотів. Більше того, сьогодні також відбудеться концерт «Цей світ вертеп», у якому візьмуть участь діти видатного Грицька Чубая - Тарас Чубай і Соломія Чубай», - розповідає Роман Грицевич.


Додамо, о 19:00 год у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться святковий концерт до дня народження Грицька Чубая. Усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ.


Довідка:
Григорій Чубай, який більш відомий як Грицько Чубай, є знаним поетом, класиком української літератури, автором поетичних книг «Говорити, мовчати і говорити знову» (1990), «Плач Єремії» (1999) , "Скоромовка не для вока" (2008) - зібрка віршів для дітей, «П'ятикнижжя» (2013), які, побачили світ після смерті поета.