×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Лікарня на вулиці Русових продовжує працювати у своєму приміщенні

Депутатські комісії фінансів та охорони здоров’я провели виїзне засідання, щоб зустрітись з медколективом гінекологічного відділення №1 на вулиці Русових та пологового відділення на вулиці Рапопорта.    
 
Члени комісії розглянули конфліктну ситуацію, яка виникла через наказ генеральної директорки Третього ТМО, в якому йшлося про переїзд колективу в інше приміщення, частини - на вулицю Рапопорта, частини - на вулицю Мечнікова, пологовий будинок №1. 
 
За словами керівника комісії охорони здоров’я та соціального захисту Валерія Веремчука, мотивувалось це можливими знеструмленням, проблемами з теплом і тим, що ця будівля є частково в аварійному стані.  
 
"Ми оглянули будівлю, подивились, які є підстави аварійності та як їх усунути. Найважливіше для мене, як вирішити проблему, бо побачили, що насправді немає нічого критичного, є деякі проблеми з дахом, у підвальному приміщенні. З’ясувалось також, що є генератор, але треба знайти потужніший і це теж в можливостях міста, є своя котельня. Ми звернемось до «Львівтеплоенерго», щоб вони надали свої висновки, чи можна перейти на твердопаливний котел та які є варіанти у випадку довготривалого відімкнення електрики. 
Але це питання технічного характеру. Я вважаю, що ті проблеми, які виникли, є в кожному колективі, і їх можна вирішити конструктивно. Нам показали якісно зроблені операційні, палати, персонал дбає про це приміщення, багато чого зроблено їхніми силами та бюджетом міста, медики роблять свою роботу якісно», - зазначив Валерій Веремчук. 
 
Також депутати порівняли ситуацію з пологовим на Рапопорта. Там потрібно значно більше зусиль і капіталовкладень. На думку депутатів, зустріч наочно показала, яка є ситуація і те, що наказ про переїзд був поспішний, його дія зупинена. 
 
Голова комісії фінансів Наталія Шелестак підкреслила, головне завдання - знайти рішення для вирішення фінансових проблем, які склались в Третьому ТМО.  
 
"Йдеться про затримки та виплати зарплат, щоб люди вчасно, в повному обсязі, отримували свої кошти. Є ідеї, як це зробити і я думаю, що міська рада і всі інституції буть одностайні та сприятимуть цьому. Разом з волонтерським середовищем та донорами спробуємо допомогти знайти генератор і вирішити поточні питання», - резюмувала Наталія Шелестак.
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.