×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«ЛОРТА» знову стане культурним громадським центром - Назарій Бербека

Палац Культури «ЛОРТА», який понад 10 років був закритий, знову стане культурним громадським центром. Відбулась презентація концепції відновлення та створення нового культурно-соціального урбан-кемпу для внутрішньо переміщених українців.
 
Проєкт реалізують у партнерстві Street Culture & Urban Reform та мережею молодіжних просторів ТВОРИ! за підтримки Данської громадської організації вуличних культур GAME.
 
Відновлення споруди займе немало часу і буде складатись з двох етапів:
  • Створення урбан-кемпу - місця для тимчасового проживання і соціалізації внутрішньо переміщених осіб. Спершу тут розмістять 100 осіб, далі - організатори розглядають можливість розширити житло. Окрім цього, у центрі будуть відбуватись спортивні та культурні заходи, а також мешканці зможуть отримувати постійну психологічну підтримку. У планах реалізувати цей етап до кінця 2022 року.
  • Створення урбан-центру – молодіжного культурно-спортивного центру вуличних культур і креативних індустрій. У публічному просторі буде поєднуватись культура, спорт та освіта для молоді. Він буде доступний не лише для внутрішньо переміщених осіб, а й для львів’ян та жителів області. Цей етап організатори планують реалізувати вже після перемоги.
 
Концепція проекту дуже цікава. І головне, що завдяки її реалізації ми зможемо зберегти гарну споруду та надати їй нового життя. І це дуже добре.
Впевнений, такий громадський простір стане центром тяжіння дітей та молоді у Львові і у ньому вируватиме життя, як це і було 10 років тому.