×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Інвестиційний офіс» допоможе пришвидшити розвиток економіки та підтримає підприємців Львівщини – Олекса Возняк

Зараз в Україні є чимало підприємств, які хочуть релокуватися на Львівщину – «Інвестиційний офіс» повинен допомогти як їм, так і місцевому бізнесу. Про це повідомив Олекса Возняк, депутат фракції «Голосу» у Львівській міській раді.

Під час сесії Львівської міської ради 29 вересня депутати підтримали ухвалу про участь в Асоціації «Інвестиційний офіс».

За словами Олекси Возняка, зараз всі ресурси України спрямовані на досягнення перемоги, кожен так чи інакше бере участь у війні: боронить державу, волонтерить чи працює на економіку держави, розвиваючи свій бізнес. Львівська область завдяки своєму унікальному географічному розташуванню та близькістю до кордону з Євросоюзом повинна відігравати роль надійного та безпечного тилу, де розвиватиметься економіка.

«Інвестиційний офіс» – це спільна ініціатива Бізнес-школи Українського католицького університету, Львівської обласної військової адміністрації та Львівської міської ради за підтримки ПРООН в Україні. Це місце, куди підприємці можуть звернутися, щоб дізнатися про всі інвестиційні можливості і отримати консультації з питань експорту. Також їм нададуть надійний супровід, щоб, до прикладу, процес перенесення своєї діяльності на територію Львівщини був швидкий та ефективний. Переконаний, що Інвестофіс допоможе об’єднати зусилля влади, місцевого самоврядування та бізнесу та пришвидшити розвиток економіки!”, – наголосив депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.