×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Волонтери, запрошуємо до співпраці

Депутати Львівської міської ради зустрілися з представниками волонтерського середовища, щоб обговорити усі важливі питання, що так хвилюють місто протягом останніх тижнів, розповідає голова фракції "Європейська Солідарність" Петро Адамик.

"Ми разом вирішили напрацювати програму співпраці, що сприятиме розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді впродовж 2023-2025 років.

Прошу всіх волонтерів нашої громади долучатися до цієї співпраці та надсилати до 4 жовтня свої пропозиції на адресу: secretariat.lviv@gmail.com

Нині волонтерить майже увесь Львів. Кожен намагається навіть найменшим допомогти Збройним Силам України, щоб пришвидшити перемогу. І Львівська міська рада має зробити все для захисту своїх активних мешканців, свого майбутнього", - Петро Адамик.

Програму підтримки та розвитку волонетрського руху у Львові розробила команда Рада Європи: громадська участь. Попередньо депутати зберуться 5 жовтня аби продовжити обговорення Програми та усіх поданих пропозицій. Час зустрічі буде оприлюднено завчасно.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.