×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Підприємці, які постраждали від дій російських агресорів чи релокували бізнес до Львова, можуть отримати фінансову допомогу – Олекса Возняк

Підприємства, які переїхали до Львова, отримають допомогу завдяки програмі ваучерної підтримки. Про це розповів Олекса Возняк, член комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини ЛМР.

На першому засіданні експертної комісії щодо виділення коштів з бюджету міста на ваучерну підтримку бізнесу в період воєнного стану, прийняли рішення про розподіл коштів для підприємців. 600 тисяч гривень мають виділити на 2 ваучери, що передбачають компенсацію за пошкоджене майно, 300 тисяч гривень – на 1 ваучер, що передбачає компенсацію витрат за енергоносії та комунальні послуги та 259 тисяч 738 гривень – на 3 ваучери для релокованих підприємств з Маріуполя, Сєвєродонецька та Добропілля.

«Це фінансова допомога підприємцям, які постраждали від дій російського агресора чи релокували бізнес до Львова. Після отриманих ударів підприємці не опустили руки, не здалися, не закрили підприємства, а відновили свою діяльність, і щоденною працею наближають нашу спільну, вже таку близьку перемогу», – наголосив депутат «Голосу».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.