×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Як львів'янам готуватися до зими напередодні опалювального сезону - Іван Рудницький

Львів'янам радять готуватися до зими. Про перелік необхідних речей на випадок відсутності газу й електрики в ефірі "Народного Толк-Шоу" телеканалу НТА розповів депутат фракції "Європейська Солідарність", секретар комісії міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства Львівської міської ради Іван Рудницький.

"Останнім нашим рішенням при підготовці до зими було закупити дрова, на це виділено близько 20 мільйонів гривень. Це потрібно для того, щоб ми могли мати якісь резервні варіанти для буржуйок, для теплових пунктів, для шкіл, для садочків. Державна влада має робити своє, військові повинні займатися своїм, бачите, у який складний час живемо. А от місто та область повинні зібратися разом і подумати про те, якими можуть бути сценарії на випадок непередбачуваних ситуацій. Люди повинні бути готовими, я маю на увазі зробити якісь продуктові запаси, придбати для запасу сухий спирт, ліхтарик, запасні батерейки, тепловий вентилятор.

Я веду до того, що кожна львівська родинна повинна самостійно обміркувати і скласти список, аби придбати те необхідне, чого у них немає щоб перебути зиму. На випадок, якщо не буде ні світла, ні води, ні електрики, ні газу, люди повинні подумати про те, де їм жити. Тож якщо раніше родичі з сіл їхали до нас у міста, то тепер швидше за все буде навпаки", - Іван Рудницький.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.