×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Замість чергової багатоповерхівки - сімейна амбулаторія

Сьогодні відбулась комісія архітектури, містобудування та розвитку територій Львівська міська рада. Разом з колегами розглянули понад 100 питань порядку денного.  Зокрема, депутати підтримали зміну цільового призначення ділянки на вулиці Лазаренка, 25.
 
Справа у тім, що до нас надійшла відповідь Другого медичного об’єднання міста Львова щодо можливості надання дозволу на будівництво амбулаторії сімейного медицини .  Таким чином, дану земельну ділянку потрібно передати з балансу «Водоканалу» на баланс Другого медичного об’єднання міста Львова.
 
За словами голови  комісії архітектури, містобудування Олексія Різника: "Цілком підтримую таке рішення медиків. Особисто я виступлю ініціатором та підготую проект рішення виконавчому комітету щодо передачі будівлі, аби там все таки запрацювало поліклінічне відділення, а не черговий багатоповерховий будинок!"
 
Також депутати підтримали затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки на вулиці Короленка, 7. Там знаходиться «Центр опіки сиріт» Української греко-католицької церкви. Навчальний заклад також потрібно позбавити земельного оподаткування.
 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.