Версія для друку

У Львові дітей внутрішньо-переміщених осіб запрошують до літнього табору

На базі ліцею «Оріяна» у Львові проведуть безкоштовний літній табір для дітей з числа внутрішньо-переміщених осіб. Діти зможуть весело та пізнавально провести час разом з однолітками та відволіктись від війни.

Денний табір на базі ліцею «Оріяна» проведуть з 1 по 26 серпня. Він буде щоденним, тобто заняття відбуватимуться з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00. 

Табір передбачає щоденне харчування (сніданок, обід, перекуси), подорожі Львовом і областю, спортивні активності та трохи навчання, щоб пригадати школу. 

У ліцеї вже облаштоване бомбосховище, тому діти будуть у безпеці. 

“Серпень – це чудовий час для школярів відпочити на повну перед новим навчальним роком. Особливої уваги зараз потребують дітки з числа внутрішньо-переміщених осіб. Саме тому на базі ліцею «Оріяна» для них організовують такий табір. Дуже сподіваємося, що діти весело та пізнавально проведуть час разом з однолітками та трошки зможуть відволіктись від війни”, - розповідає депутатка Львівської міської ради Вікторія Христенко. 

Взяти участь у таборі можуть діти віком від 8 до 14 років. 

Кількість місць у таборі – обмежена, тому потрібно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3PWp1JK

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.