×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Від сьогодні у громадських місцях, окрім цигарок, заборонено також курити електронні сигарети, пристрої для нагрівання тютюну та кальяни

Сьогодні відповідні зміни у закон вступили в дію. Відтак у громадських місцях заборонено вживати електронні сигарети, пристрої для нагрівання, кальяни, трав’яні вироби, як і звичайні цигарки. Зокрема, це стосується і закладів громадського харчування, де вже не буде зон або приміщень для куріння.

За порушення заборони для громадянина передбачений штраф 51-350 грн, для закладів – 3-15 тис. грн.

Нагадаємо, минулого року наш депутат Андрій Закалюк звертався до Верховної ради України з вимогою заборонити у приміщеннях ресторанів курити електронні сигарети IQOS, glo, VELО та кальяни. Свій запит озвучував на прохання аж 17-ти молодіжних громадських організацій, які об'єднались та організували кампанію «Молодь вільна від куріння».

"Ми маємо справу із легалізованою отрутою. Питання неврегульоване і потребує втручання депутатів. Відтак, прошу підтримати це звернення до народних депутатів, аби ті негайно внесли зміни до законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну", - казав Андрій Закалюк.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.