×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові з'явиться перший муніципальний індустріальний парк

Сьогодні, під час виступу у «Медіацентрі Україна» голова фракції «Європейська Солідарність» Петро Адамик разом з керівниками інших фракцій Львівської міськради представили дорожню карту будівництва індустріального парку.
 
Місто буде надійним партнером для всіх інвесторів, які вирішать працювати, створювати робочі місця та платити податки громаді Львова, розповідає Петро Адамик.
 
«Ще попереднього тижня під час пленарного засідання депутати проголосували за ухвалу про муніципальні індустріальні парки. Цей документ передбачає створення муніципального індустріального парку "Сигнівка" площею 15 га у промисловій зоні "Сигнівка", а також оновлення концепції муніципального індустріального парку "Сигнівка", яку затвердили у 2017 році.
 
Ми сподіваємося, що Львову вдасться знайти надійних фінансових партнерів, і вже незабаром розвиток муніципальних індустріальних парків стане потужним драйвером економічного зростання та соціального розвитку нашої громади».
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.