×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові погасили марку Петра Сметана

Сьогодні відбулося погашення марки, присвяченої виставці «Воскресіння» Петра Сметана. Це перший український художник, який потрапив на Венеційське бієнале. Презентація марки відбулася у львівському Палаці Потоцьких, розповідає ініціатор події, депутат фракції «Європейська Солідарність» Роман Грицевич.

«Вперше за 127 років на цій світовій виставці, мистецькій події світу Венеційській бієнале була представлена творчість львів’янина. Дуже цінно, що ми сьогодні і через мистецтво тримаємо культурний фронт, пропагуємо українську культуру. 

Культурна дипломатія, імідж України у світі та наша сила, сила мистецтва, зокрема – ось основний посил присутності виставки Петра Сметани у часі мистецької бієнале у Венеції.

У час війни росії проти України – російське представництво на бієнале у Венеції заборонене і дуже важливим стало натомість представництво українського мистецтва на цій грандіозній події», - розповідає Роман Грицевич. 

Додамо, за ініціативи пана Романа Грицевича, в кооперації з Укрпоштою випущений комплект колекційних марок, що покликаний створити ще більше артефактів для розвитку культурної царини України.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.