×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові заборонили діяльність московського патріархату

30 червня під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення заборонити діяльність московського патріархату. Таку ухвалу підготував депутат фракції «Європейська Солідарність» Юрій Ломага.

«Мною була підготовлена ухвала про заборону діяльності Української православної Церкви московського патріархату та Української правовірної греко-католицької Церкви "Група Догнала" на території Львівської міської територіальної громади і я дякую колегам-депутатам, які сьогодні підтримали цю ініціативу», - розповідає Юрій Ломага.

За словами депутата, діяльність цих структур носить відвертий антидержавницький та антиукраїнський характер.

«Ми ухвалювали таке рішення, враховуючи факти, які відбулись на території Львівської міської територіальної громади. Свідома та відкрита спекуляція на релігійних віруваннях наших громадян з боку російських окупантів, що безпосередньо стосується діяльності на території України Української православної Церкви московського патріархату та Української правовірної греко-католицької Церкви "Група Догнала". Саме це призводить до штучного протистояння і розколу українського суспільства на релігійній основі». Російській агентурі не місце у Львові. Московський патріархат і "Група Догнала" несуть загрозу національній безпеці України.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.