×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Яким буде навчання у львівських школах

Сьогодні депутати Львівської міської ради затвердили Програму підготовки закладів освіти Львівської громади до нового навчального року. 

Це означає, що, по перше, за літо в усіх школах Львівської громади мають підготувати належне укриття. По друге, у львівських школах побільшає практичних уроків зі стрільби та надання домедичної допомоги у старших класах.

“Це дуже потрібна програма, бо навіть у часі війни ми маємо продовжувати навчання дітей. Зробимо все для того, аби навчання відбувалося очно. Для цього потрібно впродовж літа ми маємо закрити кілька напрямків. Перший - облаштувати укриття, що означає зробити вентиляцію, забезпечити два виходи, сидіння для учнів. Для цього потрібні додаткові кошти і додаткові ресурси. 

Інший напрямок - з початком нового навчального року Львів ставитиме пріоритет на виховання патріотичного духу старшокласників та у наданні домедичної допомоги”, —  говорить директор ліцею "Львівський", а також депутат Львівської міської ради від Самопомочі Андрій Закалюк.

Додамо, що усі 127 шкіл Львова вже обстежили на відповідність вимог щодо наявності та облаштованості укриттів. Було з'ясовано, що 84% шкіл міста мають власні укриття, натомість 16% закладів освіти мають укласти договори із “сусідніми” сховищами, що є поблизу школи.

З міркувань безпеки, в тому числі з урахуванням можливості повітряних тривог, закладам освіти рекомендовано поєднання очної та дистанційної форми навчання. У закладі освіти може перебувати така кількість дітей та вчителів, яка може, в разі потреби, перейти в укриття. 

Водночас остаточне рішення щодо форми навчання у своєму закладі дозволено приймати директорові школи.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.