×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У народному домі, що у Великих Грибовичах, посилятимуть родини військовослужбовців

Також за словами Юрія Лукашевського, тут мешкатимуть вдови та діти-сироти воїнів, які віддали своє життя за нашу країну.

Наразі в міській раді формують списки на поселення. Тим часом триває планування та коригування проєкту, а далі – ремонт і довгоочікуване заселення. Попередньо, у приміщенні народного дому зможе мешкати 80 осіб.

«На двох поверхах заплановано по 7-8 кімнат, які розраховані на чотири ліжка. У будинку є 17 кімнат по 20 кв. м, одна кімната 78 кв. м, одне приміщення 205 кв. м – тут можна облаштувати місце для відпочинку, їдальню та кухню. Без суттєвих перепланувань реально зробити 8 душових та 10 туалетних кабін, дві кімнати для прання та сушіння одягу», – розповідає директор департаменту міської агломерації ЛМР Юрій Лукашевський, що водночас є депутатом у Львові від Самопомочі.

Для облаштування народного дому під житло вже є 120 тисяч євро. Кошти надійшли від німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. «Проте, це лише частина необхідного фінансування. Потрібні кошти на твердопаливні та газові котли, будівельні матеріали, сантехніка, меблі, матраци та ліжка, наповнення кухонь, пральні системи, дрібна побутова техніка, забезпечення точок доступу до інтернету, омеблювання їдальні та дитячих просторів, облаштування дитячого та відпочинкового майданчиків», - каже Юрій Лукашевський.

Для охочих долучитися до облаштування житла для вимушено переміщених українців у Великих Грибовичах – деталі за інформацією: 0322975576, lvivaglomeration@gmail.com

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.