×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Навчання для добровольців

У час повномасштабної війни кожен цивільний громадянин в Україні має володіти основними військовими знаннями і навичками. Саме тому з перших днів вторгнення у Львові запустили спеціальні курси для всіх охочих. 
 
У Центрі Підготовки Добровольців Народна Самооборона Львівщини  впродовж трьох тижнів навчає веденню тактики бою в умовах міста та у «зеленій» місцевості, наданню домедичної допомоги, навичкам безпечного поводження зі зброєю, а також є практичні заняття на стрільбищі.      
 
Курси проводять професійні інструктори з Європи та США. Навчання безкоштовні. 
 
Депутат Львівської міської ради Орест Печенко розповів, що кожні три тижні стартує навчання для нових груп. Ті, хто хоче поглибити свої знання, можуть продовжити навчання на вищому рівні. 
 
«В Україні раніше мало приділяли увагу військовому вишколу громадян. Фактично не було підготовки або перепідготовки. А в багатьох країнах Заходу кожен військовозобов’язаний повинен що два, що три роки проходити курси перепідготовки. Тому зараз маємо таку ситуацію, коли люди потрапляють до ЗСУ чи ТрО і, на жаль, багато до чого не готові. Моя думка, це має бути започатковано на державному рівні. Відтак на одному з найближчих засідань ЛМР будемо піднімати  питання про запровадження спеціальної програми з навчання добровольців», - зазначив Орест Печенко. 
 
 Додамо, усі охочі можуть долучитися до навчань Центру підготовки добровольців.
 
Залишити заявку на проходження навчання можна за посиланням 
 
 
 
Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.